Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

SIEMAG TECBERG POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie biura

  • Obsługa spotkań biznesowych

  • Rezerwacja hoteli/restauracji

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów, ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Zakup art. biurowych i spożywczych

  • Wysyłka przesyłek

  • Archiwizowanie dokumentów

  • Prowadzenie obrotu kasowego

  • Kontakt z administracją budynku

  • Współpraca z działem IT w Niemczech (zgłaszanie usterek, wymiana taśm w serwerowni, zakup sprzętu IT)

  • Nadzór nad usługami telekomunikacyjnymi (zgłaszanie usterek, dbanie o ciągłość umów)

  • Działania marketingowe (koordynowanie tłumaczenia strony internetowej, przygotowanie materiałów reklamowych, zakup gadżetów reklamowych, organizacja targów, kontrakt z centralą w Niemczech)

  • Współpraca z firmami i instytucjami zewnętrznymi (np. zaświadczenia KRK)

  • Wsparcie pozostałych działów

  • Bieżące zadania zlecone

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie,

  • mile widziany język niemiecki w stopniu komunikatywnym;

  • znajomość obsługi komputera i programów MS Office;

  • komunikatywność;

  • dokładność, rzetelność, terminowość i sumienność;

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • chęć zdobywania nowej wiedzy.

To oferujemy

  • Miejsce pracy: Katowice

  • W godzinach od 8:00 do 16:00

  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Kursy oraz szkolenia.