Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

PRIMEFIELDS sp. z o.o.

  • Graniczna 29, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Graniczna 29

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie biura Spółki

  • Bieżąca archiwizacja dokumentów

  • Aktywny udział w doskonaleniu obecnych oraz wdrażaniu nowych procesów administracyjnych

  • Obsługa procesu fakturowania usług

  • Sporządzanie dokumentów, w tym ofert oraz umów

  • Odbieranie połączeń przychodzących oraz poczty; przekierowywanie połączeń oraz korespondencji do odpowiednich osób

  • Sporządzanie i analizowanie baz danych

  • Wsparcie działu audytu poprzez sporządzanie zestawień z użyciem MS Excel

  • Raportowanie z użyciem MS Excel

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Sprawne działanie pod presją czasu

  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz komunikatywności

  • Systematyczność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Motywacja do zdobywania wiedzy oraz umiejętności szybkiego uczenia się

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word

  • Wyższe wykształcenie, mile widziane wykształcenie z zakresu rachunkowości lub finansów

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku nie jest warunkiem koniecznym, ale jest dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Przyjazną i zdrową atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku biegłych rewidentów

  • Dogodną lokalizację biura

  • Możliwość połączenia pracy z odbywaniem studiów lub innych kursów dokształcających

  • Dogodną formę zatrudnienia: na umowę o pracę, umowę zlecenie lub poprzez własną działalność gospodarczą – w zależności od preferencji kandydata

O nas

Kancelaria Biegłych Rewidentów Primefields Sp. z o.o. posiada ponad 10 letnie doświadczenie oraz ugruntowaną pozycję na rynku badań sprawozdań finansowych zarówno jednostek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, na rynku Newconnect, instytucji finansowych oraz innych podmiotów gospodarczych. W 2020 roku, w prowadzonym przez gazetę "Rzeczpospolita" rankingu firm audytorskich zostaliśmy sklasyfikowani na 34 pozycji, wśród najbardziej rozpoznawalnych firm z branży audytowej w kraju. Stanowimy młody i profesjonalny zespół, który swoje doświadczenie zdobywał w największych światowych firmach audytorskich. To co nas odróżnia od korporacyjnego myślenia, to zdrowe i indywidualne podejście do każdego pracownika, poszukiwanie jego atutów i pomoc w jego rozwoju zawodowym w każdym obszarze.