Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Consensus Nieruchomości s.c.

4 0004 500 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klientów w oparciu o wysokie standardy etyczne,

  • przyjmowanie i wprowadzanie ofert do systemu informatycznego,

  • sporządzanie dokumentacji niezbędnej do zaprezentowania nieruchomości (opisy, dok. fotograficzna),

  • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zawierania umów sprzedaży, kupna i najmu,

  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z firmami współpracującymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, wyższe lub student/studentka studiów zaocznych (preferowane w obszarze administracji),

  • umiejetność organizacji pracy: znajomość obsługi standardów obsługi klienta,

  • samodzielność,

  • wysokie zdolności interpersonalne, wysoki poziom kultury osobistej,

  • umiejętność pozyskiwania i wyszukiwania informacji - zdolności negocjacyjne,

  • umiejetność obsługi komputera (MS Office, MacOs), urządzeń biurowych oraz aplikacji internetowych.

To oferujemy

  • Ciekawa, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie (studenci),

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia i wiedzy w branży nieruchomości,

  • czas pracy stacjonarny: 8-godzinny w biurze w Katowicach-Centrum, w godz. od 9:00 do 17:00.

O nas

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami tj.: transakcje kupna, sprzedaży, pośrednictwo w najmie i wynajmie nieruchomosci na terenie Śląska.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie, działa na rynku od 1992r.