Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

COMPUTATOR 4U sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentów/skanowanie dla działu księgowości

  • codzienne obowiązki związane z funkcjonowaniem biura

  • odbieranie dokumentów z miejsca siedziby klientów biura

  • współpraca z kontrahentami

  • dbanie o wizerunek firmy

  • wystawianie faktur

  • współpraca z działami biura

  • przyjmowanie i wysyłka korespondencji, w tym korespondencji mailowej

Nasze wymagania

  • prawo jazdy - warunek konieczny

  • zdolność nawiązywania kontaktu z klientami

  • punktualność

  • miła aparycja

  • zaangażowanie i samodzielność

O nas

Poszukujemy do pracy w biurze rachunkowym  na stałe osoby na stanowisko pracownik administracyjno biurowy  w pełnym wymiarze czasu pracy.