Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

DGE Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych,

  • Nadzorowanie procesu umowy w systemie CRM,

  • Kontrolowanie procesu sprzedaży na podstawie danych od handlowca

  • Przygotowywanie raportów wymaganych przy współpracy z klientem

  • Przygotowywanie i monitorowanie dokumentów rozliczeniowych biura

  • Umiejętność tworzenia i dbania o poprawną komunikację pomiędzy partnerami grupy DGE

  • Opracowywanie procedur zgodnych ze standardami organizacji

  • Kalkulacja oraz ocena strategicznych informacji na podstawie analizy procesowanych dokumentów

  • Organizacja pracy biura,

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja, sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania, odpowiedzialność,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel - warunek konieczny,

  • Komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania, inicjatywa i chęć samodzielnego działania,

  • Nastawienie na ciągły rozwój,

  • Umiejętność planowania swojej pracy, w tym pod presją czasu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, porównywania danych liczbowych i wyciągania wniosków, Dokładność, dociekliwość, spostrzegawczość

Mile widziane

  • Mile widziani studenci

To oferujemy

  • Oferujemy ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Pełen etat i umowę o pracę,

  • Pakiet szkoleń rozwijających kompetencje,

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer Apple iMac),

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie grupowe,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

DGE Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży energetycznej, która powstała w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie rynku w obszarze optymalizacji kosztów sprzedaży i dystrybucji energii elektrycznej, gazu oraz ciepła miejskiego. Działamy od 2016 roku świadcząc kompleksowe rozwiązania energetyczne, gazowe i cieplne w rzetelny i innowacyjny sposób, dla wzrostu dochodowości przedsiębiorstw i pełnej satysfakcji klienta. Całość naszych usług zawiera się w haśle przewodnim:

Myślę energia - wybieram DGE.

Przewiń do profilu firmy