Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o. Ośrodek Diagnostyki Sp. k.

  • Zbożowa 42B, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Zbożowa 42B

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji, umów, aneksów, formularzy

  • kompletowanie, segregowanie i archiwizowanie dokumentacji

  • wprowadzanie danych do programu komputerowego

  • bieżący kontakt i współpraca z innymi działami firmy

  • uczestnictwo w projektach

  • przygotowywanie analiz i raportów

  • wystawianie zaświadczeń

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości programów MS word i excel: korespondencja seryjna, formatowanie, tabele przestawne, praca na dużej ilości danych

  • dobrej organizacji pracy, terminowości

  • samodzielności i dokładności

  • umiejętności dobrej komunikacji i pracy zespołowej

To oferujemy

  • Zapewniamy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • dostęp do platformy szkoleniowej

  • przyjazną atmosferę pracy

O nas

Tommed jest wielospecjalistycznym ośrodkiem medycznym o najwyższych europejskich standardach, z ponad 20 letnim doświadczeniem w trosce o zdrowie mieszkańców Katowic i Śląska. Oferujemy kompleksowy zakres usług, od profilaktyki, przez specjalistyczną i zaawansowaną diagnostykę, po leczenie szpitalne oraz opiekę pohospitalizacyjną.

W związku z intensywnym rozwojem działalności firmy poszukujemy Kandydata na stanowisko: