Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Armet-Grupa SBS

4 1005 500 brutto / mies.
  • Milowicka 1D, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Milowicka 1D

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych

  • Edycja cenników oraz produktów w programie Comarch ERP Optima (w Excelu),

  • Tworzenie analiz i raportów dotyczących produktów

  • Rozliczanie kasy, generowanie raportów kasowych,

  • Dbanie o wygląd stanowiska pracy,

  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz dostawcami.

Nasze wymagania

  • Wymagania i oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość Pakietu MS Office,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima,

  • Umiejętności organizacyjne,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność,

  • Odpowiedzialność,

  • Miła aparycja, wysoka komunikatywność, umiejętności sprzedażowe.

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie jest ustalane na podstawie umiejętności oraz doświadczenia pracownika,

  • Pracę w siedzibie firmy, w Katowicach na Dąbrówce Małej,

  • Pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,

  • Pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu,,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażanie kreatywnych rozwiązań dotyczących sprzedaży internetowej

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

O nas

Armet-Grupa SBS to firma handlowa działająca w Katowicach w branży technika grzewcza i sanitarna. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do szeroko pojętych prac administracyjno - biurowych związanych z procesem sprzedaży internetowej oraz stacjonarnej.