Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

STOWARZYSZENIE ELEKTROENERGETYKÓW POLSKICH

4 0005 000 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z wykładowcami/egzaminatorami wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami usług szkoleniowych

  • zbieranie feedbacku na temat szkoleń, przygotowanie raportów i analiz z zakresu szkoleń

  • nadzór nad obiegiem dokumentów związanych z prowadzeniem szkoleń i egzaminów

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • samodzielność w działaniu

  • doświadczenie w pracy biurowej

  • biegła znajomości obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • pracę w zgranym zespole

  • możliwość rozszerzenia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

O nas

Głównym celem Stowarzyszenia jest m.in: propagowanie wykorzystywania elektryczności dla wspomagania rozwoju gospodarczego kraju, inicjowanie i popieranie twórczości naukowej i technicznej we wszystkich dziedzinach elektryki i dziedzinach pokrewnych. Działanie na rzecz gospodarki energetycznej w zakresie wytwarzania, przetwarzania, przesyłania, dystrybucji i użytkowania oraz eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci.

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich aby dostosować się do potrzeb rynku i wymagań klientów wciąż się rozwija dając możliwość ciągłego poszerzania wiedzy. Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi z zakresu szkoleń zawodowych, umożliwiamy zdobycie uprawnień energetycznych w grupie G1 elektrycznej, G2 cieplnej, G3 gazowej - po pozytywnym zdaniu egzaminu przed komisją kwalifikacyjną powołaną przy naszym Stowarzyszeniu. W naszej działalności kładziemy nacisk na rzetelną obsługę klientów indywidualnych oraz firm. Posiadamy oddziały w ponad 20 miastach na terenie całej Polski. Wszystkie nasze oddziały posiadają profesjonalnie przygotowane sale spełniające najwyższe wymagania uczestników naszych szkoleń. Na życzenie klientów przeprowadzamy szkolenia w ich siedzibach oraz innych wskazanych miejscach.