Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

KANCELARIA ADWOKACKA PŁAZA GŁĄB SPÓŁKA PARTNERSKA

  • Kilińskiego 20, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kilińskiego 20

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sekretariatu

  • Ewidencja korespondencji

  • Obsługa systemu do obiegu korespondencji

  • Administrowanie dokumentacją oraz przepływem informacji

  • Prowadzenie rejestru umów i faktur

  • Organizowanie spotkań wewnętrznych

  • Zarządzanie kalendarzem

  • Organizacja delegacji, konferencji i innych wyjazdów służbowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek kancelarii

  • Kontakt z instytucjami, podwykonawcami i Klientami kancelarii

  • Wykonywanie bieżących zadań zlecanych przez zwierzchników

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • samodzielności w działaniu, dokładności i dbałości o wysoką jakość świadczonych usług

  • motywacja, otwartość na nowe wyzwania oraz zorientowanie na realizowanie postawionych celów

  • wykształcenie wyższe

  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub na stanowisku administracyjnym

  • umiejętność pracy w grupie

  • mile widziane również prawo jazdy kat. B i znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole, nastawionym na współpracę w osiąganiu celów i wykonywaniu zadań

  • nowe wyzwania

  • stabilne warunki pracy