Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

HUGO CARTER MANUFACTURING sp. z o.o.

3 5004 250 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej e-mailowo i telefonicznie w języku angielskim

  • Podstawowa pomoc techniczna

  • Przygotowywanie i wysyłanie wycen na drewniana i aluminiową stolarkę okienną dla klientów indywidualnych, architektów, deweloperów

  • Współpraca z firmami produkującymi okna i drzwi

  • Prowadzenie i uaktualnianie CRM-u

  • Współpraca z innymi działami firmy: ekipa instalacyjna, dział sprzedaży, współpraca z dyrektorem

  • Poprawa jakości świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Uczciwe podejście do pracy

  • Chęć nauki i rozwoju

  • Gotowość nawiązania dłuższej współpracy

  • Punktualność

  • Samodzielność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dostęp do szybkiego internetu oraz komputera/laptopa

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz Google Platform

  • Znajomość drewnianej stolarki okiennej oraz programu AutoCad będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Umowę o pracę

  • Pełny etat

  • Możliwość rozwoju

  • Wynagrodzenie zgodne z zaangażowaniem, stanowiskiem, wykształceniem oraz umiejętnościami

  • Pełne szkolenie na start

  • Wyjazdy szkoleniowe i integracyjne

  • Pracę w systemie kalendarza angielskiego

  • Pracę zdalną, docelowo praca w biurze w Katowicach lub okolicach

  • Po okresie próbnym niezbędny sprzęt do pracy

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją, dystrybucją oraz montażem okien i drzwi drewnianych. Jesteśmy na rynku od 2010 roku. Nieustannie się rozwijamy i docieramy do coraz szerszego grona odbiorców. Współpracujemy z największymi firmami z sektora budowlanego, sieciami hoteli (tj. Radisson)  oraz klientami indywidualnymi. Nasze okna zostały zaprojektowane wraz z ekspertami z Southampton Solent University w oparciu o potrzeby naszych klientów. Działamy na terenie Wielkiej Brytanii.

Kogo szukamy?

Szukamy ambitnej, sumiennej, perspektywicznej i kreatywnej osoby, która wspomoże nasze procesy oraz będzie się przyczyniała do rozwoju firmy.

Hugo Carter szczyci się inwestycją w swoich pracowników i poszukuje jedynie długoterminowych relacji. Najważniejszą zasadą w firmie jest nieustanny rozwój. Dla odpowiedniego kandydata jest to atrakcyjna możliwość budowania kariery.

Aby zaczerpnąć więcej informacji polecamy odwiedzić naszą stronę www.hugocarter.co.uk oraz www.silentwindows.co.uk