Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ELECTRO ENERGY GROUP Damian Kurzej

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i prowadzenie biura

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz wprowadzanie ich do systemu

  • weryfikacja faktur sprzedażowych i kosztowych

  • obsługa firmowej poczty e-mail oraz prowadzenie korespondencji (w tym wysyłanie listów, zamawianie kurierów)

  • ścisła współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowo-kadrowym (wsparcie w procesie księgowego zamykania miesiąca, egzekwowanie faktur, dokumentacja pracownicza, kontrola nad dokumentami księgowymi)

  • wsparcie administracyjne i organizacyjne wszystkich działów w firmie

  • obsługa spotkań firmowych

  • pozostałe prace administracyjno-biurowe (m.in. współpraca z dostawcami usług, zamawianie artykułów)

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • bardzo dobra znajomość Windows i MS Office

  • wysokie umiejętności organizacyjne, interpersonalne i pozytywna energia

  • odpowiedzialność i dokładność

  • kreatywność

  • znajomość podstaw księgowości (mile widziane)

  • prawo jazdy (mile widziane)

  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku

  • możliwość wdrażania i prowadzenia własnych inicjatyw

  • ubezpieczenie grupowe i opieka medyczna

O nas

Cześć! Jesteśmy Electro Energy Group! Młoda, prężnie rozwijająca się firma z siedzibą w Katowicach, której główną działalnością jest prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych.

Aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko: SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH. Nie wymagamy wykształcenia wyższego czy kilkuletniego doświadczenia (choć mile widziane 😉). Przede wszystkim potrzebujemy kogoś "ogarniętego", zaangażowanego i odpowiedzialnego! Jeśli myślisz, że spełniasz choćby część naszych oczekiwań - wyślij swoje CV. Pomożemy, przeszkolimy, pokażemy!