Oferta pracy

Pracownik Administracyjno-Biurowy

S KATOWICE SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Specjalista

S Katowice Serwis sp. z o.o. - spółka obsługująca kancelarie doradców restrukturyzacyjnych.

Opis stanowiska:

  • odbieranie i nadawanie korespondencji, zarówno papierowej jak i poczty elektronicznej
  • usprawnianie obiegu korespondencji i dokumentów w Kancelarii,
  • obsługa telefoniczna sekretariatu
  • redagowanie projektów pism oraz innych dokumentów,
  • prowadzenie terminarza spotkań
  • wsparcie pracowników kancelarii w codziennej pracy
  • obsługa gości i spotkań odbywających się w Kancelarii

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • samodzielność, skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i wielozadaniowość w działaniu
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • mile widziani studenci bądź absolwenci kierunków ekonomicznych i prawniczych

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • współpracę z renomowanymi kancelariami w Polsce
  • możliwości rozwoju
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pracę w centrum Katowic

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy