Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjno-Biurowy

KLEEN-TEXO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zamówień klientów i wysyłek w głównej mierze portalowych przy użyciu systemu

  • przygotowywanie specyfikacji wysyłkowych i dokumentów spedycyjnych

  • kontrola stanów magazynowych

  • wydawanie dyspozycji wysyłkowych do Magazynu oraz współpraca przy ich realizacji

  • utrzymywanie kontaktów telefonicznych i mailowych z klientami w zakresie ustaleń dotyczących wysyłek

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy w logistyce i na magazynie

  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (Excel, Word) i urządzeniami biurowymi

  • zdolności analityczne

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • rzetelność i skrupulatność

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę na zastępstwo na okres 2 lat z możliwością przedłużenia w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i długim stażu,

  • przyjazną atmosferę,

  • świadczenia socjalne,

  • pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania obowiązków.

KLEEN-TEX

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy