Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

DFL Transport Sp. z o.o.

  • Mała 18, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Mała 18

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji oraz nadzór nad procesami związanymi z ewidencjonowaniem dokumentów transportowych,

  • kompleksowe wsparcie organizacji codziennej pracy biura,

  • wspomaganie działu księgowości i kadr,

  • weryfikacja, edycja, formatowanie dokumentów oraz redagowanie pism,

  • przyjmowanie, wysyłanie i rozdzielanie korespondencji,

  • współpraca z pozostałymi działami biura.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku administracyjno-biurowym,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. B2),

  • mile widziana znajomość programów Excel, Płatnik i Enova365,

  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: administracja, ekonomia i pokrewne),

  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną – pakiet Medicover,

  • stabilną i długoterminową współpracę – oczywiście z możliwością awansu,

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia,

  • pracę w energicznym zespole, w przyjaznej atmosferze.

O nas

Jesteśmy firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży TSL, której celem jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie transportu towarów.

Wiemy, że doświadczenie ma znaczenie. Lata praktycznych prac z międzynarodowym transportem i logistyką zapewniły nam bezcenną wiedzę oraz doświadczenie. Nasza rozwijająca się i strategicznie zlokalizowana sieć obejmuje Europę kontynentalną i Wielką Brytanię, dzięki czemu jesteśmy blisko głównych centrów logistycznych! Główne kierunki które obsługujemy to: Niemcy, Austria, Francja, kraje Beneluxu i Wielka Brytania.

Stawiamy na dobre relacje - z naszymi Partnerami, Klientami oraz Pracownikami. Współpracę budujemy w oparciu o wzajemne zaufanie, szacunek oraz pełną dyspozycyjność. Wiemy, że działając razem możemy mierzyć wysoko. Dlatego, jeśli chcesz być częścią naszego Zespołu - aplikuj do nas.