Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Bertz MedicalO firmie

  • Fabianowska 131
    Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Bertz Medical

Fabianowska 131

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku dystrybucji oraz serwisowania urządzeń medycznych, której nadrzędną wartością jest zachowanie najwyższych standardów oferty i obsługi klienta.

Tworzymy młody i dynamiczny zespół, który zdeterminowany jest do osiągnięcia sukcesu nie tylko dla osobistego poczucia dumy, ale przede wszystkim dla poczucia satysfakcji najbardziej wymagających klientów, którego doświadczają podczas współpracy z nami.

Opis stanowiska:

  • Składanie ofert przetargowych do placówek medycznych.
  • Obsługa klienta.
  • Obsługa korespondencji firmowej i urzędowej.
  • Koordynacja zamówień na urządzenia medyczne i prowadzenie dokumentacji.
  • Obsługa urządzeń biurowych.
  • Zamawianie urządzeń medycznych od polskich i zagranicznych dostawców.
  • Rozpatrywanie reklamacji.

Wymagania:

WARUNEK KONIECZNY.

  • Znajomość zagadnień związanych z przetargami publicznymi (nowe Prawo Zamówień Publicznych)

    pozostałe:
  • Dobra znajomości pakietu Office: exel, word,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie: wyższe

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - pełen etat.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków.
  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole.
  • Pracę w godzinach 8:00 - 16:00.

Ogłoszenie archiwalne