Oferta pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

ILLUSTRO Doradztwo S.C.O firmie

  • Komprachcice (pow. opolski)

    Komprachcice (pow. opolski), opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Praca administracyjno-biurowa w firmie z branży budowlanej

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • Wsparcie działu księgowości w obszarze fakturowania

  • Przygotowywanie pism, prowadzenie zestawień i ewidencji na potrzeby firmy

  • Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomości pakietu Office, a w szczególności programu Excel i Word

  • Chęć uczenia się

  • Zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność

To oferujemy

  • Konkurencyjne i stałe wynagrodzenie - w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w nowoczesnej firmie budowlanej

  • Możliwość rozwoju i nauki nowych rzeczy

  • Przyjazna atmosfera pracy, oparta na zasadzie zaufania i szacunku dla pracownika

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy

Dla naszego Klienta, firmy budowlanej specjalizującej się w wykonawstwie stanów surowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownika administracyjno-biurowego.