Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

DREW-KOS Dariusz Różycki

  • Szczecińska 39, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Szczecińska 39

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń biurowych (np. drukarka, skaner),

  • odbieranie połączeń telefonicznych,

  • wyjazdy w teren,

  • pilnowanie obiegu dokumentów w firmie,

  • bezpośredni kontakt z podwykonawcami firmy,

  • komunikacja ze wszystkimi działami firmy,

  • wyjazd poza granice Koszalina - województwo pomorskie i zachodniopomorskie.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • rejestracja jako osoba bezrobotna w Urzędzie Pracy

  • osoba do 30 r.ż.- wymóg z Urzędu Pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność obsługi sprzętów biurowych

  • zdolność analitycznego myślenia

  • doświadczenie nie jest wymagane - do wszystkiego przygotujemy.

O nas

Nasza firma Drew - Kos Dariusz Różycki rozpoczęła działalność na rynku usług melioracyjnych w 2004 roku. Od tego czasu wykonujemy zadania zakończone sukcesem na terenie całego kraju, a w szczególności w województwach: zachodnio-pomorskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim i mazowieckim.

Specjalizujemy się głównie w wykonywaniu robót melioracyjnych

oraz prac ziemnych. Charakteryzujemy się elastycznością, dbałością o stały kontakt z klientem, szybkością działania oraz konkurencyjnością. Priorytetem naszej firmy jest wykonywanie usług wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecone zadania wykonywać terminowo oraz na najwyższym poziomie.