Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

"ASKO" ST. DŁUGOŁĘCKI, G. DŁUGOŁĘCKI

  • Szkutnicza 2
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Szkutnicza 2

Koszalin

ASKO St. Długołęcki G. Długołęcki jest istniejąca od 1990 roku firmą usługowo-handlową. Dział usługowy firmy wykonuje kompleksowe instalacje systemów monitoringu, domofonów, anten, sieci itp. Dział handlowy zajmuje się hurtową oraz internetową sprzedażą produktów czołowych światowych producentów takich jak Televes, Telmor, ACO, Miwi-Urmet, Laskomex, Elfon i wiele innych.

Obowiązki:

  • kontakt i obsługa klientów hurtowni (sprzedaż stacjonarna oraz Internetowa),
  • nadzór nad realizacją zamówień i stanami magazynowymi,
  • przygotowywanie ofert handlowych i kosztorysów na podstawie otrzymanych materiałów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe (preferowane elektroniczne lub informatyczne),
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Pracownika Biurowego lub Sprzedawcy,
  • biegła umiejętność obsługi komputera,
  • wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,

Mile widziane:

  • znajomość technik sprzedaży,
  • umiejętność obsługi programów typu do fakturowania Subiekt,
  • doświadczenie i umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
  • znajomość działania systemów antenowych i domofonowych.

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia produktowe.

Ogłoszenie archiwalne