Pracownik Administracyjno-biurowy

  • Koszalin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 27.03.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 26.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UNITED BRIDAL FACTORY BARTOSZ WODECKI

    United Bridal Factory jest europejskim producentem wysokiej jakości mody okolicznościowej. Nasze unikalne kreacje produkowane są dla wiodącej europejskiej marki odzieżowej. Z jej siedziby produkty trafiają do salonów mody w ponad 55-ciu krajach na całym świecie, m.in. do Włoch, Hiszpanii, Francji czy Niemiec. Jesteśmy jedną z największych fabryk w kraju tworzących modę okolicznościową tak wysokiej jakości. Wykwalifikowana kadra, efektywne rozwiązania technologiczne i starannie dobrane tkaniny są wizytówką pracowni United Bridal Factory oraz gwarancją pierwszorzędności naszych produktów.

    Miejsce pracy: Koszalin
    Opis stanowiska:
    • Obsługa komputera
    • Tworzenie i dokumentów biurowych
    • Współpraca w obrębie zespołu
    • Kontakt z działami firmy
    • Bieżące prowadzenie dokumentacji oraz wprowadzanie danych do odpowiednich systemów komputerowych
    • Wsparcie działu księgowości
    • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby managementu
    Wymagania:
    • Rzetelność i odpowiedzialność
    • Znajomość języka obcego: angielski i niemiecki mile widziana
    • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    Oferujemy:
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Samodzielną, ciekawą pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • Pracę zgodnie z najnowszymi standardami
    • Miłą atmosferę w pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez United Bridal Factory Bartosz Wodecki z siedzibą w Fabryczna 4 Stargard zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest United Bridal Factory Bartosz Wodecki z siedzibą w Fabryczna 4 Stargard Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.