Oferta pracy

Pracownik administracyjno - biurowy

PROF US PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE SP Z O OO firmie

PROF US PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE SP Z O O

Tadeusza Kościuszki 86

Kraków

Firma sprzątająca poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

  • Wsparcie recepcji:
    • obsługa recepcji,
    • obsługa spotkań,
    • obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej,
    • obieranie połączeń telefonicznych,

  • Wsparcie rekrutacji:
    • porządkowanie, analiza i selekcja CV kandydatów,
    • dodawanie ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • Wsparcie archiwum:
    • gromadzenie, przechowywanie, zabezpieczanie, ewidencjonowanie, brakowanie i udostępnianie dokumentacji.

Wymagania:

  • mile widziane osoby z orzeczoną niepełnosprawnością,
  • znajomość obsługi komputera,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjno - biurowym.

Oferujemy:

  • pakiet socjalny,
  • prace w stabilnej, dużej firmie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny pod numerem 694 445 971.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy