Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ENSAFE sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja spotkań, prowadzenie kalendarza

  • przygotowywanie sprawozdań, raportów i prezentacji

  • katalogowanie i archiwizacja faktur, dokumentacji

  • prowadzenie rozliczeń z kontrahentami i Partnerami (definiowanie przelewów, korespondencja)

  • telefoniczna obsługa klienta

  • obsługa sprzętów biurowych

  • przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów

  • współpraca pomiędzy działami firmy

  • dbanie o porządek w biurze

  • zakup produktów na potrzeby biura (materiały papiernicze, kawa itd.)

  • współpraca z dostawcami

Podział czasu pracy
10%

Praca "w terenie"

90%

Pozostałe zadania

Nasze wymagania

  • szacunek do wszystkich ludzi oraz duża kultura osobista

  • chęć do pracy oraz zaangażowanie

  • praca stacjonarna w biurze w Krakowie

  • komunikatywność i pozytywne usposobienie

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku: minimum 7 lat

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • UWAGA: CV osób które nie wypełnią ankiety podczas aplikowania nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacyjnym

To oferujemy

  • umowę o pracę na pół etatu

  • możliwość pracy 2, 3 dni w tygodniu od 8.00 do 16.00 lub 5 dni w tygodniu w wymiarze godzinowym odpowiadającym połowie etatu (do ustalenia)

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie

  • pracę w zespole ludzi pozytywnie i optymistycznie nastawionych do życia, dostrzegających rozwiązania a nie problemy 😊

ENSAFE sp. z o.o.

EnSafe Sp. z o. o. – nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów związanych z dostępnością obiektów dla osób o ograniczonej zdolności poruszania się. Produkujemy krzesła ewakuacyjne (projekt i Produkt Polski), które umożliwiają bezpieczną i szybką ewakuację osób o ograniczonej zdolności poruszania się w przypadku konieczności ewakuacji z budynku. Nasza główna siedziba mieści się w Krakowie.

Przewiń do profilu firmy