Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

INMOTION LABS sp. z o.o.

  • Rydlówka 5, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Rydlówka 5

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

- Wsparcie działu zamówień, księgowego, projektowego

- Przygotowywanie oficjalnych pism, dokumentów firmowych oraz ich archiwizacja

- Wsparcie pracy biura

Nasze wymagania

  • Dokładność

  • Odpowiedzialność

  • Znajomość obsługi pakietu Office

  • Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Język angielski B2 (nie wymagany)

To oferujemy

- luźna, przyjacielska atmosfera w firmie i przełożeni dostępni na zawołanie

- pracę w pełnym wymiarze godzin

- biuro w Krakowie, przy rondzie Matecznym

- po wdrożeniu możliwość częściowej pracy zdalnej (używamy Zooma, Slacka i Clickup'a)

- inwestowanie w głowę pracowników poprzez szkolenia

- startupowe warunki i rynkowe wynagrodzenie

- SlackBota który umila dzień pracy reagując randomowo na posty na generalu

Czego nie oferujemy:

- owocowych czwartków

- dressCodu

- KorpoBullShitu

O nas

Rozwijamy roboty do skanowania nadwozia (rysy/wgniecenia/detekcja szpachli pod lakierem) i podwozia (wycieki/stan opon/uszkodzenia mechaniczne) pojazdów osobowych. Nasze roboty autonomicznie okrążają pojazd korzystając z fuzji sensorycznej lidarów i kamer, wykonując dokumentację uszkodzeń zestawem kamer. Algorytmy uczenia maszynowego w chmurze wykrywają uszkodzenia, usuwają tło za pojazdem i prezentują stan samochodu używanego w formie przystępnego raportu. Naszą wizją jest zwiększenie transparentności sprzedaży aut używanych online, tak by nikt nie bał się kupić auta od "Mirka Handlarza" w 100% online. Projekt to wiele wyzwań technologicznych zarówno od strony robotycznej, backendowej jak i machine learningowej. Potencjał projektu potwierdzili m.in. inwestorzy i partnerzy branżowi z USA, Kanady i Polski jak również największy na świecie akcelerator robotyczny z USA do których dostaliśmy się jako Top5 na 650 firm z całego świata. Więcej info: https://carscanner.io