Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

JInvest Jacek Świderski

Przemysłowa 4

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie dokumentów oraz sprawdzanie ich poprawności

  • Właściwe opisanie dokumentów;

  • Przekazywanie dokumentów do akceptacji;

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu ERP (Optima);

  • Pomoc w procesach zakupowych;

  • Wsparcie pozostałych osób w zespole;

Nasze wymagania

  • Zdolności analityczne, komunikatywność

  • Dokładność i sumienność

  • Dobra znajomość MS Office

  • Znajomość programu Optima

  • Pozytywne nastawienie do życia

  • Umiejętność współdziałania w zespole

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Chęci do pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Niekorporacyjne środowisko

  • Biuro w centrum Krakowa

  • Młody zespół

O nas

Firma zajmująca się produkcją i sprzedażą hal modułowych na rynki zagraniczne w związku z rozwojem poszukuje do swojego zespołu osoby, która wesprze go w procesach administracyjno - biurowych, obiegu dokumentów oraz księgowych.