Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

COPERNIC sp. z o.o.

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Lekarska 1

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przegląd umów handlowych, weryfikacja faktur,

  • wystawianie faktur sprzedażowych,

  • nadzór nad prawidłowością księgowania transakcji handlowych zgodnie z polityką rachunkowości,

  • monitorowanie stanu należności, przeterminowanych faktur oraz rozwiązywanie wszelkich problemów,

  • wsparcie podmiotów zewnętrznych przy obsłudze przeterminowanych należności,

  • obsługa korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej,

  • udział w projektach mających na celu poprawę efektywności i jakości procesów,

  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym (biuro rachunkowe jest odpowiedzialna za księgowanie faktur zakupu i sprzedaży, przygotowywanie RZiS i bilansu, raportów rocznych, księgowanie wyciągów bankowych, sporządzanie ankiet księgowych do GUS, generowanie deklaracji JPK VAT, VAT, IFTR, CIT).

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie (kierunkowe),

  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziedzinie finansów / księgowości / administracji,

  • znajomość zagadnień związanych z rachunkowością i finansami przedsiębiorstwa,

  • podstawowa znajomość zobowiązań publiczno-prawnych,

  • znajomość zasad sprawozdawczości finansowej,

  • doświadczenie i umiejętności w Arkuszach kalkulacyjnych (Excel) - pracujemy na Dokumentach Google,

  • umiejętności analityczne i organizacyjne,

  • inicjatywa, skrupulatność, wnikliwość i systematyczność,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • znajomość programu Enova, Optima będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • wysoką niezależność i realny wpływ na rozwój organizacji,

  • pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole pełnych pasji profesjonalistów,

  • pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze w Krakowie,

  • świadczenia dla pracowników - Prywatna Opieka Medyczna.

O nas

Nasz Holding składa się z 3 marek: Sapiency, Mosaico oraz Copernic.

Sapiency to własny blockchain i kryptowaluta, to także aplikacja mobilna, która daje możliwość tokenizacji marki osobistej.

Mosaico to platforma do tokenizacji projektów, dzięki czemu można pozyskać kapitał na rozwój poprzez sprzedaż cyfrowych aktywów.

Copernic to inicjatywa, która zmienia otaczający nas świat na lepsze, za sprawą energii odnawialnej. Celem Copernica jest zbudowanie tysiąca farm fotowoltaicznych oraz przeprowadzenie transformacji energetycznej w Polsce.