Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

GoPOSO firmie

2 800–3 500
brutto / mies.
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

GoPOS

Rakowicka 43A

Grzegórzki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontakty z dostawcami i kontrahentami
  • administracyjne wsparcie dla pracowników (przygotowywanie umów)
  • organizacja biura, dbanie o porządek, uzupełnianie braków produktów
  • przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty
  • odbieranie maili oraz telefonu biurowego
  • nadzór nad magazynem firmowym
  • zarządzanie licencjami klientów
  • obsługa spotkań stacjonarnych / konferencyjnych

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • znajomość pakietu MS Office, Google Workspace
  • studia administracyjne lub pokrewne (ukończone lub w trakcie)
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie i sumienność
  • komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane

  • dodatkowe kursy administracyjne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • wynagrodzenie 2800-3500 zł brutto na okresie próbnym, potem do negocjacji
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę stacjonarną w biurze w pełnym wymiarze w godzinach 9.00 – 17.00
  • umowę zlecenie na okresie próbnym, następnie umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • kompletne szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie współpracowników
  • przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół
  • świetną lokalizację. Biuro znajduje się w centrum miasta

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • pizzowe piątki
  • chill room (piłkarzyki, PlayStation)

GoPOS to młoda, prężnie rozwijająca się firma z branży IT, która dostarcza oprogramowanie oraz sprzęt POS dla rynku HoReCa. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy. Jeśli jesteś osobą sumienną oraz potrafisz budować trwałe i satysfakcjonujące relacje z klientami, to właśnie Ciebie poszukujemy.

Pracownik administracyjno-biurowy, Rakowicka 43A, Grzegórzki, Kraków