Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Aqua Solution Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej

  • Rejestracja dokumentów księgowych, prowadzenie rozliczeń

  • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowym

  • Kontakt z klientami, ustalanie terminów, grafików

  • Koordynowanie dostaw i zamówień (część dostawców anglojęzycznych)

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie całego biura

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w administracyjno-biurowej

  • Doskonała samoorganizacja

  • Duża dokładność i precyzyjność w pracy

  • Umiejętność skupienia się na kilku działaniach jednocześnie

  • Logiczne myślenie oraz umiejętność analitycznego podejścia do zadań

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • Kreatywność i dążenie do optymalizacji pracy

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodą komunikację z dostawcami i kontrahentami

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę w młodym zespole, tworzącym przyjazną, domową atmosferę

  • Godziny pracy 9-17

  • Do maja 2022 roku praca przy ul. Kościuszki, następnie przy ul. Christo Botewa (miejsce parkingowe, nowe biura, nowe magazyny)

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Aqua Solution to jeden z liderów w Polsce wynajmu dystrybutorów bezbutlowych wody. Na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość, otwartość i profesjonalne podejście do współpracy z naszymi Klientami. Co roku wprowadzamy nowe rozwiązania i nowe produkty. W 2022 roku przenosimy się do nowej lokalizacji, która pozwoli nam na kolejny krok w rozwoju firmy. Szukamy osób, które będą chciały razem z nami budować najwyższą jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (wymagane CV) za pomocą przycisku aplikowania.

Więcej informacji: www.aquasolution.pl