Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

Aqua Solution Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej
  • Rejestracja dokumentów księgowych, prowadzenie rozliczeń
  • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowym
  • Kontakt z klientami, ustalanie terminów, grafików
  • Koordynowanie dostaw i zamówień (część dostawców anglojęzycznych)
  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie całego biura

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w administracyjno-biurowej
  • Doskonała samoorganizacja
  • Duża dokładność i precyzyjność w pracy
  • Umiejętność skupienia się na kilku działaniach jednocześnie
  • Logiczne myślenie oraz umiejętność analitycznego podejścia do zadań
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Kreatywność i dążenie do optymalizacji pracy
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodą komunikację z dostawcami i kontrahentami

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w młodym zespole, tworzącym przyjazną, domową atmosferę
  • Godziny pracy 9-17
  • Do maja 2022 roku praca przy ul. Kościuszki, następnie przy ul. Christo Botewa (miejsce parkingowe, nowe biura, nowe magazyny)

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Aqua Solution Sp. z o.o.

Aqua Solution to jeden z liderów w Polsce wynajmu dystrybutorów bezbutlowych wody. Na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość, otwartość i profesjonalne podejście do współpracy z naszymi Klientami. Co roku wprowadzamy nowe rozwiązania i nowe produkty. W 2022 roku przenosimy się do nowej lokalizacji, która pozwoli nam na kolejny krok w rozwoju firmy. Szukamy osób, które będą chciały razem z nami budować najwyższą jakość na rynku.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (wymagane CV) za pomocą przycisku aplikowania.

Więcej informacji: www.aquasolution.pl

Pracownik administracyjno-biurowy, Kraków