Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

HILARK sp. z o.o.

4 0006 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca weryfikacja i księgowanie faktur

  • kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami

  • nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów

  • współpraca z innymi członkami zespołu księgowego i finansowego

  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, ZUS, GUS, audytorzy itd.

  • pomoc w przygotowywaniu raportów na potrzeby korporacyjne oraz w sporządzaniu bilansu i rachunku wyników na koniec miesiąca

  • księgowanie wyciągów bankowych

Nasze wymagania

  • Znajomości pakietu MS Office

  • Dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywanej pracy,

  • Dobrej organizacji pracy własnej

  • Rozwiniętych zdolności analitycznych i efektywnego rozwiązywania problemów,

  • Zaangażowania i odpowiedzialności za wykonywane zadania,

  • Gotowości do mierzenia się z wyzwaniami

  • Mocnej chęć uczenia się i rozwijania swoich kompetencji

  • odpowiedzialności za powierzone zadania

To oferujemy

  • Stabilna praca na podstawie umowy o pracę

  • Praca w pełnym wymiarze czasu od poniedziałku do piątku, wymagająca nadgodzin jedynie w wyjątkowych wypadkach,

  • Elastyczne godziny pracy w trybie pracy zdalnej i/lub stacjonarnym w częściowym wymiarze

  • Możliwość rozwoju zawodowego / kursy i szkolenia opłacana przez pracodawcę

  • Możliwość wdrażania własnych rozwiązań i usprawnień do procesów księgowych

O nas

Hilark jest polskim producentem przedłużaczy przemysłowych dla wielu sektorów, jaki i do użytku domowego. Biuro główne Spółki, jak i zakład produkcyjny zlokalizowane są w Krakowie. Na rynku Spółka Hilark istnieje od początku 2014 roku. Od początku istnienia Spółka skupia się na wysokiej jakości oferowanych produktów, co gwarantuje Klientom bezpieczeństwo użytkowania. Produkty firmy Hilark dostępne są na platformach krajowych, jak i międzynarodowych e-commerce.