Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

"PLANET ESCAPE sp. z o.o." SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 0005 500 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Krowoderska 52

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzenie płatności faktur w systemie bankowości online

  • kontrola płatności przychodzących

  • koordynacja umów i wykupywanie ubezpieczenia

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku administracyjno – finansowym (minimum 2 lata)

  • bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i skrupulatności

  • łatwość w pracy z liczbami

  • wykształcenie średnie

  • podstawowa znajomość angielskiego

  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • indywidualny program wdrożenia do pracy

O nas

Oferujemy pracę w Planet Escape, Tour Operatorze zajmującym się organizacją wyjazdów egzotycznych szytych na miarę. Atrakcyjne wynagrodzenie, dużo wyzwań i niesamowicie ciekawa praca. Dołącz do zespołu pasjonatów podróży.