Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

HLDR sp. z o.o.

  • Szlak 65, Stare Miasto, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Szlak 65

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wstępne przygotowanie umów, zamówień, dokumentów urzędowych, formularzy oraz niezbędnych załączników w zakresie realizacji przedsięwzięć budowlanych

  • Współpraca z innymi osobami w zakresie architektury, projektowania i wykończenia wnętrz, prawa - w ramach realizacji przedsięwzięć budowlanych

  • Nadzór nad realizacją harmonogramu projektów

  • Korespondencja z urzędami

  • Administracja biura: obsługa poczty papierowej, utrzymanie funkcjonalności biura, zarządzanie stroną internetową

  • Wizyty w urzędach

Nasze wymagania

  • Sprawna obsługa MS Office

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, rzetelność, dokładność, doprowadzanie spraw do końca

  • Optymizm, pro-aktywność, łatwość współpracy z osobami na różnych szczeblach i obszarach

  • Doświadczenie w przeważającej części ww. obowiązków lub wykształcenie kierunkowe w zakresie prawa lub zarządzania/gospodarki nieruchomościami (student)

  • Znajomość języka angielskiego – dodatkowy atut

  • Mile widziane prawo jazdy kat.-B

To oferujemy

  • Pracę bez nudy, wymagającą zaangażowania, wszechstronnego myślenia

  • Umowę z możliwością współpracy na czas nieokreślony

  • System premiowy za wdrożone pomysły, realizację celów

  • Szkolenia

  • Częściowo praca zdalna w elastycznym trybie

  • Samochód służbowy, laptop, telefon

O nas

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie i z pasją przygotowujemy i realizujemy nietuzinkowe projekty budowlano inwestycje ze szczególnym propagowaniem drewna jako materiału ekologicznego w budownictwie.