Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

Concierge Poland Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Concierge Poland Sp. z o.o.

Kamienna 21

Stare Miasto

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjno-biurowa firmy
  • przygotowywanie wniosków o wydanie zezwoleń na pracę, zezwoleń na pobyt, oraz wiz, na rzecz pracowników zagranicznych zatrudnianych przez firmy naszych klientów
  • wizyty w urzędach i bankach celem złożenia bądź odbioru dokumentów w imieniu firmy
  • prowadzenie ewidencji swoich działań i raportowanie do managera

Nasze wymagania

  • sumienność, skrupulatność i dokładność
  • pełna sprawność w obsłudze korespondencji e-mail, pakietu Office, oraz innych powszechnych programów komputerowych
  • język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną rozmowę
  • bardzo dobra organizacja swojego czasu pracy, wielozadaniowość
  • mile widziany status studenta

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku i młodym, wspierającym zespole
  • możliwość rozwijania umiejętności językowych oraz interpersonalnych
  • zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • pracę w biurze w ścisłym centrum Krakowa
  • dofinansowanie benefitów pracowniczych - Multisport/pakiet opieki medycznej

O nas

Od 2014 roku świadczymy usługi z zakresu relokacji pracowników z całego świata do Polski. Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie administracyjno–prawne, logistyczne oraz aklimatyzacyjne podczas zatrudniania cudzoziemców. Wspierani przez nas pracodawcy mogą być pewni, że sprawy zarówno ich firmy jak i zatrudnianych przez nią cudzoziemców traktowane są przez nas z największą troską.

Kluczowymi cechami poszukiwanymi przez nas wśród kandydatów są zaangażowanie i komunikatywność.

www.mobirel.com

Pracownik administracyjno-biurowy, Kamienna 21, Stare Miasto, Kraków