Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Bossa Nova Events Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rynek Podgórski 12

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o codzienne funkcjonowanie biura

  • współpraca z księgowością i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie (umowy, faktury, pisma)

  • przygotowywanie rozliczeń i porządkowanie dokumentacji

  • obsługa biurowego telefonu, maila, poczty i kalendarza

  • podstawowa obsługa kadr

  • kontakt z dostawcami i realizacja zamówień do projektów

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość z zakresu obsługi kadr

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • skrupulatność, dokładność i terminowość

  • bardzo dobra obsługa aplikacji MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych

  • aktywne prawo jazdy

  • zaangażowanie, komunikatywność i energia w działaniu - warunek konieczny :)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

To oferujemy

  • stałą pracę w kreatywnej agencji eventowej (umowa o pracę/B2B)

  • pracę w fajnym teamie w klimatycznym biurze w sercu Starego Podgórza w Krakowie

  • doświadczenie w pracy ze znanymi brandami i ciekawymi projektami eventowymi

  • duże wsparcie merytoryczne i możliwości rozwoju

  • pakiet niezbędnych narzędzi do pracy

  • prywatna opieka medyczna LUX MED

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

O nas

Bossa Nova Events to kreatywna agencja eventowa. Obsługujemy firmy w zakresie event marketingu & brand experience. Wyróżnia nas doświadczenie, oryginalność realizowanych projektów i zadowolenie naszych Klientów.

Turn Events Into Emotions to nie tylko nasze motto. Wierzymy, że dzięki emocjom – to co i jak organizujemy – zostaje w uczestnikach naszych eventów na długie lata! Od ponad 15 lat z sukcesem łączymy w imprezach firmowych kreatywność z profesjonalizmem.