Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

LITTLE LIGHTS sp. z o.o.

3 8004 500 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

plac Jana Matejki 12

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy sekretariatu

  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej

  • Obsługa połączeń telefonicznych

  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji biurowej – archiwum i obieg umów

  • Budowanie długotrwałych relacji handlowych na rynkach zagranicznych

  • Kompleksowa obsługa zamówień klientów hurtowych i detalicznych

  • Monitorowanie dostaw do magazynu

  • Przygotowywanie dokumentów wydania z magazynu

  • Obsługa działu posprzedażowego – nadzorowanie procesu produkcji i statusu zamówienia

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym

  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Umiejętności prowadzenia korespondencji biznesowej i redagowania tekstów

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kompetencji w szerokim zakresie

  • Wynagrodzenie zgodne z zaangażowaniem oraz umiejętnościami

  • Praca w centrum Krakowa

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

O nas

Little Lights to Polska marka która zajmuje się projektowanie i tworzeniem oświetlenia dla dzieci . Wszystkie produkty marki są tworzone w Polsce. Połączenie wyjątkowego wzornictw, dbałości o wykonanie oraz wykorzystywanie naturalnego drewna sprawiło, że marka szybko przebiła się do świadomości rodziców na całym świecie. Produkty marki Little Lights znajdują się zarówno w renomowanych domach towarowych takich jak paryski La Fayette czy londyński Harrods ale również w małych concept stores w całej Europie i USA oraz wiodących sklepach branżowych online.