Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

SMP SOLUTIONS Sp.z.o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • organizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • prowadzenie i nadzór nad bieżącymi sprawami administracyjno-biurowymi dla spółki, pracowników oraz współpracowników

  • obsługa skrzynki e-mail w sprawach firmowych

  • komunikacja z klientami ( w razie potrzeby)

  • przyjmowanie faktur

  • wprowadzanie produktów na stan magazynowy w programie OPTIMA, Excel

  • tworzenie faktur

  • dbanie o terminowość zobowiązań wobec firmy oraz klientów

  • zapewnienie bieżącej obsługi sekretariatu,

  • współpraca z biurem rachunkowym,

  • wsparcie Zarządu w bieżących zadaniach, w tym: przygotowywanie raportów, prezentacji biznesowych, opracowywanie dokumentacji przetargowych

  • bieżące obowiązki związane z pracą biurową i obsługą klientów biznesowych.

Nasze wymagania

  • fachowość i staranność pozwalająca na rzetelne wykonywanie obowiązków związanych z powierzonymi zadaniami,

  • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi

  • swobodne poruszanie się w aplikacjach systemu Windows i MS Office,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programów sprzedażowo-księgowych ( np. ERP OPTIMA)

  • samodzielność, zaangażowanie oraz pro aktywnego podejmowania działań

  • bardzo dobra organizacja pracy i wysokie kompetencje interpersonalne

  • biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie ( warunek konieczny)

To oferujemy

  • możliwość ugruntowania wiedzy i zdobycia praktyki zawodowej,

  • niepowtarzalną perspektywę budowy standardów usług,

  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności

  • prace stacjonarna na pełny etat lub 3/4 etatu

O nas

Firma zajmuję się dystrybucją Środków Ochrony Osobistej ( BHP) na terenie kraju i Europy.