Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

RADIONIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + trzynasta pensja

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa centrali telefonicznej pon.-pt. 8-16,

  • Obsługa administracyjna dokumentacji (korespondencji przychodzącej i wychodzącej),

  • Rozliczanie delegacji służbowych, faktur zakupowych,

  • Wsparcie przy organizacji wydarzeń firmowych,

  • Potwierdzanie zamówień przychodzących,

  • Obsługa wewnętrznego systemu informatycznego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: mile widziane wyższe, minimum średnie,

  • Doświadczenie w pracy biurowej, pracy z dokumentami, przy obsłudze klienta

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • Samodzielność, zaangażowanie, skrupulatność,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,

To oferujemy

  • Wymiar czasu pracy: pełny etat

  • Rodzaj umowy: na czas nieokreślony*, (*przed podpisaniem właściwej umowy- umowa na okres próbny 1 – miesiąc)

  • Liczba wakatów: 1

O nas

Głównym obszarem naszej działalności jest ruchoma radiokomunikacja lądowa (PMR). W szczególności zajmujemy się projektowaniem urządzeń, oprogramowania oraz systemów przeznaczonych dla służb wykorzystujących do komunikacji środki łączności radiowej.