Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ELFON BIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Ruciana 3

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

organizowanie i koordynowanie przepływu dokumentów oraz informacji służbowych

koordynowanie działań RODO oraz BHP

sporządzanie sprawozdań do BDO

zbieranie ofert i wybór dostawców usług (ubezpieczenia, umowy telekomunikacyjne, leasingi i inne)

obsługa organizacyjna Zarządu i gości

redagowanie pism i dokumentów

zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą

wprowadzanie do systemu informatycznego dokumentów księgowych

prowadzenie dokumentacji kadrowej, e-akt

Nasze wymagania

posiadasz wykształcenie ekonomiczne i znajomość zagadnień księgowych

pracowałaś lub pracowałeś na podobnym stanowisku

posiadasz wiedzę w zakresie obiegu dokumentów zgodnych z RODO

potrafisz dobrze organizować własną pracę, ustalać priorytety

jesteś osobą miłą i kulturalną oraz otwartą na kontakt z innymi

posługujesz się nowymi technologiami

odpowiedzialność, zaangażowanie oraz uczciwość to również Twoje atuty

posiadasz znajomość zagadnień ekologicznych w zakresie obowiązków sprawozdawczych

znajomość języka angielskiego nie jest Tobie zupełnie obca

podejmujesz inicjatywę i działasz skutecznie

To oferujemy

pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie w młodym zaangażowanym zespole

umowę o pracę na pełny etat

stabilne warunki zatrudnienia

możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia

prace w godz. od 9:00 do 17:00

oraz wybrane możliwości z poniższego pakietu pracoumilaczy :)

wyśmienitą włoską kawę i ciasto Prezesa :)

luźny dress code

bezpłatny parking dla Pracowników

barwny zespół osobowości

wyjazdy integracyjne all inclusive

O nas

Firma ELFON jest polskim producentem systemów domofonowych dla budownictwa mieszkaniowego. Produkty firmy znajdują się w prestiżowych inwestycjach czołowych firm Developerskich takich jak: Budimex, Bouygues Immobilier, Mota Engil, Atal, Green House Development, Develia,, Murapol, Echo Investment, KG Group...

Kameralnie:

ELFON to zespół najlepszych z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie: inżynierów, programistów, elektroników i ludzi którzy znają się najlepiej na tym co robią , (często według swej własnej opinii :)) Nie jesteśmy koncernem, bo najlepszych z najlepszych jest po prostu niewiele ;) za to panuje u nas kreatywna, rodzinna atmosfera, dzięki której tworzymy rozwiązania w dziedzinie domofonów, które wyprzedzają rodzimą konkurencję i dzięki której posiadamy najlepszą ofertę domofonów dla inwestycji Deweloperskich.

CZY WIESZ, ŻE...

Wideodomofon ELFON GREON IP rozpoznaje mieszkańców swojego osiedla i otwiera drzwi bez użycia kodu czy klucza. Wyśle informacje o głosowaniu, czy spotkaniu Wspólnoty Mieszkaniowej, zapamięta odwiedzających i wysteruje inne urządzenia.

Takie i inne rzeczy robimy w ELFON!

Jeśli chcesz być jego częścią - ZAPRASZAMY :)