Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Genome Polska sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Karmelicka 39

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie spotkań, wydarzeń i innych terminów

  • Bieżąca komunikacja z pracownikami i kontrahentami

  • Ścisła współpraca z Menedżerami i Dyrektorem Operacyjnym

  • Zarządzanie przepływem informacji, obiegiem dokumentów i ich archiwizacją

  • Pozyskiwanie i wprowadzanie informacji do baz danych, sporządzanie zestawień i raportów

  • Wsparcie działu finansów i kadr w sprawach cyklicznych płatności, rozliczeń i dokumentacji

  • Wsparcie działu marketingu i sprzedaży w administracji danych oraz uczestnictwa w konferencjach

  • Wspieranie zespołu w zadaniach administracyjnych i organizacyjnych

Nasze wymagania

  • Ważne: Swobodne komunikowanie się w j. angielskim w mowie i piśmie

  • CV w j. angielskim

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy (zarządzanie wieloma zadaniami)

  • Biegła obsługa komputera, sprawna Word, Excel, OneNote (MS Office)

  • Zaawansowane umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, potwierdzone zdolnością do efektywnej pracy zespołowej wewnątrz organizacji i poza nią

  • Entuzjazm i poczucie humoru :) oraz zaangażowanie w pracę i staranność

  • Wysoka kultura osobista, otwarte i przyjazne usposobienie z pozytywnym nastawieniem

To oferujemy

  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy w pozytywnym, dynamicznym i życzliwym zespole profesjonalistów

  • Duże możliwości rozwoju wraz ze szkoleniami z zarządzania informacją w administracji, kursami językowymi i innymi wg potrzeb

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Stałe godziny pracy 9-17 od poniedziałku do piątku (wszystkie weekendy i święta wolne)

  • Praca w atrakcyjnym miejscu w centrum Krakowa przy ul. Karmelickiej

  • Pełne wsparcie w okresie wdrożenia

  • Praca na zasadzie parterstwa, wzajemnego wsparcia i przyjaznego podejścia

  • Komplet niezbędnych narzędzi pracy

O nas

Witamy serdecznie wszystkich zainteresowanych pracą w Genome i zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy.

Ważna płynna znajomość j. angielskiego.

Aplikacja: prosimy o CV w j. angielskim

Poniżej podsumowanie oferty pracy oraz kilka słów o naszej firmie.

Czas pracy: wymiar pełnego etatu. Praca w godzinach: 9-17 od poniedziałku do piątku. Wszystkie weekendy i święta wolne.

Model pracy: Stacjonarny (brak opcji pracy zdalnej)

Miejsce pracy: Biuro firmy w centrum Krakowa (ul. Karmelicka)

Forma współpracy: Umowa o prace lub zlecenie lub B2B (do ustalenia)

Wynagrodzenie: zależne od doświadczenia i już posiadanych umiejętności

Rekrutacja: Zdalna

Opcja pracy: również dla studentów studiów zaocznych

NASZA KULTURA PRACY

W naszej firmie jedną z najwyższych wartości jest praca zespołowa. Wspólnie kreujemy przyjazną atmosferę wzajemnego szacunku i wsparcia. Wierzymy, że to właśnie stanowi o naszej sile, pozwala wysoko mierzyć i rozwijać się w atmosferze zaufania i wysokiej autonomii. Na sukcesy zawsze pracujemy wspólnie i tak samo je świętujemy.

W swoich działaniach stawiamy na dobrze wykonane zadanie. Zależy nam, aby nasi klienci otrzymali dokładnie to, czego oczekują. Chcemy, aby nasze systemy były wykorzystywane przez jak największą liczbę użytkowników i wspierały pozytywną zmianę w Służbie Zdrowia.

NASZ CEL

Globalny zasięg naszego systemu, tworzonego w niezmiennie przyjaznym otoczeniu.

Jeśli wymienione wyżej wartości są Ci bliskie, będzie nam bardzo miło Cię poznać. Zachęcamy do złożenia swojego CV.

Zespół Genome

www.xgenome.co.uk