Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ŁUKASZ KALETA ART-TECH

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • tworzenie prostych dokumentów firmowych

  • tworzenie prostych raportów i zestawień

  • kompletowanie dokumentów kadrowych, księgowych

  • kontrola obiegu dokumentacji w wersji papierowej i elektronicznej

  • kontakt z działami zewnętrznymi (księgowość, kadry)

  • inne prace zlecone przez przełożonych

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość dokumentów administracyjnych, księgowych, finansowych oraz umów zatrudnienia

  • umiejętność posługiwania się komputerem z systemem Windows w tym pakiet MS Office (Microsoft 365) oraz obsługi drukarki, skanera, kalendarzy outlook itp.,

  • umiejętność obsługi telefonu komórkowego z wykorzystaniem aplikacji WhatsApp, Teams itp.

  • umiejętność pracy pod presją czasu, kolejkowanie zadań

  • dobra komunikacja

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pisania i czytania ze zrozumieniem

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie mile widziana

To oferujemy

  • umowa o pracę/zlecenie w pełnym wymiarze godzin

  • praca w biurze w centrum Krakowa (okolice dworca autobusowego/Rondo Mogilskie) w dni robocze w godz. 8-16

  • możliwość rozwoju na stanowisku pracy

  • praca w ciekawym zespole

  • wynagrodzenie: zaproponuj, wskaż, że posiadasz umiejętności godne wynagrodzenia