Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej im. A Krupkowskiego Polskiej Akademii Nauk

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Władysława Reymonta 25

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym elektronicznej skrzynki podawczej Instytutu,

  • Organizacja i rozliczanie krajowych i zagranicznych podróży służbowych pracowników,

  • Redagowanie i prowadzenie ewidencji zarządzeń Dyrektora,

  • Przygotowywanie umów cywilno-prawnych, prowadzenie ich ewidencji oraz wstępna weryfikacja rachunków,

  • Współpraca z działem Księgowości,

  • Obsługa spotkań służbowych na terenie Instytutu,

  • Dbanie o zamówienia materiałów biurowych i artykułów na potrzeby organizacji spotkań służbowych,

  • Inne, bieżące zadania zlecone przez Kierownika.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • Mile widziana znajomość obsługi PUE ZUS oraz podstawowa znajomość przepisów dot. ubezpieczeń społecznych,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Skrupulatność, dokładność, poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • Pracę w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku,

  • Wsparcie w procesie wdrożenia,

  • Przyjazną atmosferę pracy.