Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Concierge Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kamienna 21

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjno-biurowa firmy

  • przygotowywanie wniosków o wydanie zezwoleń na pracę, zezwoleń na pobyt, oraz wiz, na rzecz pracowników zagranicznych zatrudnianych przez firmy naszych klientów

  • wizyty w urzędach i bankach celem złożenia bądź odbioru dokumentów w imieniu firmy

  • prowadzenie ewidencji swoich działań i raportowanie do managera

Nasze wymagania

  • sumienność, skrupulatność i dokładność

  • pełna sprawność w obsłudze korespondencji e-mail, pakietu Office, oraz innych powszechnych programów komputerowych

  • język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną rozmowę

  • bardzo dobra organizacja swojego czasu pracy, wielozadaniowość

  • mile widziany status studenta

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku i młodym, wspierającym zespole

  • możliwość rozwijania umiejętności językowych oraz interpersonalnych

  • zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • pracę w biurze w ścisłym centrum miasta

  • dofinansowanie benefitów pracowniczych - Multisport/pakiet opieki medycznej

O nas

Od 2014 roku świadczymy usługi z zakresu relokacji pracowników z całego świata do Polski. Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie administracyjno–prawne, logistyczne oraz aklimatyzacyjne podczas zatrudniania cudzoziemców. Wspierani przez nas pracodawcy mogą być pewni, że sprawy zarówno ich firmy jak i zatrudnianych przez nią cudzoziemców traktowane są przez nas z największą troską.

Kluczowymi cechami poszukiwanymi przez nas wśród kandydatów są zaangażowanie i komunikatywność.

www.mobirel.com