Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

NEW MEN GROUP sp. z o.o. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ

  • Przewóz 2, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Przewóz 2

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY DS. SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ

  • stałe poszukiwanie zagranicznych partnerów handlowych;

  • realizacja założonych budżetów sprzedaży;

  • aktywne uczestnictwo w planowaniu polityki cenowej i promocyjnej firmy w odniesieniu do partnerów zagranicznych;

  • realizacja zamówień od klientów zagranicznych;

  • kontakt z klientami zagranicznymi;

  • aktywne promowanie bieżącej oferty Firmy;

  • utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i budowanie relacji z nowymi klientami Firmy;

  • udział w targach zagranicznych;

  • poszukiwanie ofert zamówień na produkty Firmy na zagranicznych platformach przetargowych;

Nasze wymagania

  • umiejętności komunikacyjne;

  • umiejętności negocjacyjne;

  • świadomość komercyjna;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu;

  • znajomość rynku / branży;

  • zdolności handlowe;

  • inicjatywa / przedsiębiorczość;

  • doświadczenie handlowe w danej branży;

  • znajomość języków obcych w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z partnerami firmy;

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;

  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office,

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie oraz umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę oraz system prowizyjny;

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • realizację zadań w ambitnym i nastawionym na sukces zespole;

  • otwarte i przyjazne środowisko pracy;

  • dużą samodzielność w realizacji zadań, niezbędne narzędzia do pracy;

O nas

Jesteśmy firmą , która od ponad 30 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy garniturów, marynarek, spodni, płaszczy i kurtek męskich, jak również kolekcji ślubnych i wizytowych. Nasze kolekcje obejmują również szeroką gamę surdutów, fraków i smokingów, mundurów i odzieży służbowej dedykowanej Klientom branżowym. Dzięki wysokiej jakości wyrobów, dostosowaniu asortymentu do trendów w modzie i potrzeb rynku oraz konkurencyjnym cenom, marka NEW MEN GROUP sp. z o.o. ,zdobyła uznanie klientów i wypracowała liczącą się pozycję na krajowym rynku producentów odzieży męskiej. Wyrazem dynamiki rozwoju firmy jest systematycznie poszerzana sieć salonów sprzedaży oraz rosnąca liczba odbiorców hurtowych na terenie całego kraju a także obecność z ofertą na rynkach zagranicznych.