Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ARCHEION

2 8003 200 brutto / mies.
  • Świętego Filipa 23
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

ARCHEION

Świętego Filipa 23

Kraków

Archeion to założona w 2006 roku firma specjalizująca się wynajmie sal szkoleniowych i konferencyjnych, usługach wirtualnego biura oraz organizowaniu kursów maturalnych.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Pracownik administracyjno-biurowy.

Przyjemna, bardzo rozwijająca praca pozwalająca zdobyć doświadczenie w wielu różnych dziedzinach.

Miejsce Pracy:

Centrum Krakowa - Ul. Św. Filipa 23 / w pandemii możliwa częściowa praca zdalna

Godziny Pracy:

Pn-Pt  8.30 – 16.30

Zakres obowiązków:

a) Kontakt z klientem

  • kontakt bezpośredni i telefoniczny
  •  prowadzenie korespondencji mailowej
  • wystawianie faktur
  • przygotowywanie ofert
  • negocjacje

b) Koordynacja wynajmu sal szkoleniowych

  • zarządzanie rezerwacjami
  • obsługa systemu ERP

c) Inne zadania związane z:

  • organizacją pracy 2-3 pracowników obsługi
  • opieką nad stałymi klientami
  • administracją

Poszukujemy osoby:

  • otwartej
  • inteligentnej
  • komunikatywnej
  • samodzielnej
  • dyspozycyjnej
  • uczciwej
  • odpowiedzialnej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • posługiwanie się poprawną polszczyzną w mowie i w piśmie
  • mile widziane wykształcenie humanistyczne

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem. W formacie PDF.

Oferujemy:

  • stabilną pracę na pełen etat (umowa o pracę) w samym centrum Krakowa
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w różnych dziedzinach
  • dobrą kawę :)

Wynagrodzenie:

2800-3200 miesięcznie brutto

Ogłoszenie archiwalne