Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

SUPERIOR LOGISTICS sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:10:00-19:00 (z godzinną przerwą na lunch)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Opolska 110

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

Projektant kursów online:

Tworzenie i aktualizowanie kursów, testów, ankiet i filmów online w SCORM i innych formatach;

Opracuj układ materiałów od ekspertów w treści szkolenia;

Szkolenie projektowe zgodnie z zasadami projektowania pedagogicznego.

Nasze wymagania

  • Myślą nieszablonowo, wykraczają poza standardowe rozwiązania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej Upper Intermediate (B2);

  • Posiadają doświadczenie w tworzeniu kursów online;

  • Wykonywali copywriting i storytelling;

  • Potrafią organizować i wizualizować informacje zgodnie z zasadami projektowania pedagogicznego;

  • Potrafi wykorzystywać elementy grywalizacji w szkoleniu;

  • Potrafi projektować prototypy kursów za pomocą Google Docs, Figma lub Powerpoint; potrafi wyjaśnić zadania działowi produkcji wideo;

  • Potrafi tworzyć skrypty do zajęć z nagrywania wideo.

To oferujemy

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-19.00 (z godzinną przerwą dla Ciebie)

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń,

  • Nowoczesna, wygodna i przytulna przestrzeń do pracy,

  • W pełni płatne szkolenia i możliwości rozwoju,

  • Perspektywy kariery, pozytywne nastawienie do inicjatyw i pomysłów;

  • Przyjazne i wspierające środowisko.

O nas

Superior Logistics to firma, która aktywnie rozwija swoje programy edukacyjne i poszukuje metodyka, który będzie z nami współpracował przy tworzeniu lepszych kursów online.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną zorientowaną na karierę, chcesz zdobywać nowe ciekawe doświadczenia w międzynarodowym środowisku, zdobywać cenną wiedzę o kulturze amerykańskiej i doskonalić swój angielski, dołącz do nas!