Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

AUTO-KOSTKA.PL sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Księdza Koziołka 18a

Krapkowice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa programu Subiekt GT i Rewizor GT

  • sporządzenie deklaracji AKC-US, PCC-3

  • tworzenie zestawień w Excel

  • odbieranie i wysyłanie poczty

  • współpraca z urzędami np. wydział komunikacji, Urząd Marszałkowski

  • współpraca z bankami,

  • wykonywanie przelewów, opłat

  • prowadzenie projektów,

  • pomoc przy prowadzeniu księgowości,

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość Excel

  • znajomość programu Subiekt GT i Rewizor GT

  • łatwość w nauce nowych rzeczy

  • duża samodzielność w działaniu

  • sumienność i uczciwość

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • mile widziane wykształcenie o profilu ekonomicznym, finanse i rachunowość

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w młodym i dynamicznym zespole

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie

O nas

Salon samochodów używanych AUTO-KOSTKA.PL zajmuje się sprzedażą oraz skupem samochodów używanych pochodzących z rynku niemieckiego. Naszą misją jest: "Uzyskanie pełnego zadowolenia klienta poprzez dostarczanie wysokiej jakości samochodów używanych z gwarancją przebiegu oraz pochodzenia."