Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

Kancelaria Notarialna Ewa Traut NotariuszO firmie

3 000–4 500
brutto / mies.
  • Legnica, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Kancelaria Notarialna Ewa Traut Notariusz

Benjamina Bilsego 7

Legnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji; przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji; obsługa telefonów, teleksów i telefaksów
  • przedkładanie pism i korespondencji do aprobaty kierownictwa
  • przygotowywanie korespondencji do wysyłki
  • maszynopisanie, obsługa komputera i posługiwanie się różnymi edytorami tekstu
  • odbiór poczty elektronicznej, obsługa kserokopiarki
  • prowadzenie grafiku konferencji i spotkań kierownictwa
  • sporządzanie wypisów i odpisów aktów
  • sporządzanie kopii wierzytelnych
  • przygotowywanie pism przewodnich, wysyłka dokumentów, zanoszenie dokumentów do biur podawczych sądów i urzędów
  • odbieranie telefonów, umawianie terminów

Nasze wymagania

  • punktualność
  • dokładność
  • umiejętność pracy w stresie
  • samodzielność

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie
  • przyjemne warunki pracy

O nas

Kancelaria Notarialna poszukuje doświadczonej osoby do pracy na stanowisku pracownika administracyjno - biurowego - sekretarki.

Pracownik administracyjno-biurowy, Benjamina Bilsego 7, Legnica