Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

PRO-CONSTRUCTION sp. z o.o.

4 6005 300 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

1

Łężkowice (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w procesie logistycznym – poszukiwanie transportów drogowych na rynku polskim oraz europejskim, rezerwowanie hoteli, cateringu

  • Koordynowanie ekip monterskich

  • Ścisła współpraca z magazynem oraz biurem projektowym

  • Prace administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2 (komunikatywny w mowie i w piśmie) – będzie sprawdzana podczas rozmowy kwalifikacyjnej

  • Komunikatywność – z naciskiem na łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych (także po angielsku)

  • Otwartość, kreatywność, zaangażowanie w realizowane projekty

  • Umiejętności negocjacyjne, asertywność, terminowość

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Biegła obsługa komputera

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Excel oraz MS Word

  • Prawo jazdy kat. B i pełna gotowość do jazdy samochodem

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wsparcie teoretyczne i praktyczne zarówno w okresie wdrożenia jak i na późniejszym etapie

  • Pracę przy ciekawych i rozwojowych projektach, takich jak duże eventy sportowe, kulturalne, koncerty i inne.

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Grupa Pro-Construction specjalizująca się w trybunach i konstrukcjach tymczasowych, a także w zabezpieczeniach podłoży szuka pracownika administracyjno-biurowego.

Biuro znajduje się w Łężkowicach 1C (w pobliżu węzła Targowisko na A4).

Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV oraz opcjonalnie listu motywacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie: www.pro-construction.pl