Oferta pracy

Pracownik Administracyjno - Biurowy

Dierre Łódź Sp. z o.o.O firmie

Dierre Łódź Sp. z o.o.

Bolesława Limanowskiego 207

Łódź

Opis stanowiska:

  • Obsługa Klienta detalicznego w salonie handlowym w zakresie sprzedaży stolarki drzwiowej
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie rejestru zamówień przychodzących oraz wychodzących
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych, magazynowych oraz ich korekt
  • Przyjmowanie faktur zakupowych, ich opis i weryfikacja
  • Nadzór nad gospodarką magazynową
  • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowym
  • Obsługa transakcji gotówkowych
  • Raportowanie dotyczące regulowania i windykacji płatności
  • Prowadzenie biura, odbieranie i wysyłanie korespondencji
  • Obsługa centrali telefonicznej
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Przygotowywanie danych do raportów
  • Zapewnienie prawidłowej archiwizacji dokumentów
  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy

Wymagania:

  • Znajomość programu Comarch Optima lub innego
  • Mile widziana znajomość branży budowlanej (w szczególności stolarki drzwiowej)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku pracownika administracyjno – biurowego
  • Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne lub wyższe techniczne
  • Zdolność analitycznego myślenia i łączenia faktów
  • Bardzo dobra znajomość procedur obiegu dokumentów księgowych oraz podstaw księgowości
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu biurowego Office
  • Doskonała organizacja pracy, systematyczność, samodzielność, skrupulatność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę
  • Pracę w stałych godzinach 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie wstępne 3.150 zł brutto
  • Szkolenie wprowadzające
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju osobistego
  • Pracę w młodym, zgranym i pomocnym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy