Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

PRIME QUALITY BEARINGS sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentów zakupu, sprzedaży itp w programie Optima
  • prowadzenie raportu kasowego
  • obsługa poczty
  • współpraca z handlowcami
  • sporządzanie raportów/zestawień w MS Excel
  • obsługa sekretariatu
  • przygotowywanie dokumentów do biura księgowego
  • kontakt z biurem księgowym

Nasze wymagania

  • dobra znajomość aplikacji MS Office, w szczególności MS Excel oraz programu OPTIMA
  • samodzielność w działaniu, podejmowanie inicjatywy
  • obowiązkowość, zaangażowanie, uprzejmość, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat B
  • znajomość jęz angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku

O nas

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży łożyskowej oraz techniki przenoszenia napędu poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy Łódź - Widzew

Pracownik administracyjno-biurowy, Łódź