Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

SP ZOZ Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr1 im. N.Barlickiego UM w Łodzi

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja dowodów księgowych zgodnie z polityką rachunkowości obowiązującą w Szpitalu,

  • prawidłowa kwalifikacja kosztów Szpitala w przekroju rodzajowym, podmiotowym i przedmiotowym,

  • wystawianie miesięcznych not PK dotyczących kosztów Szpitala,

  • sprawdzanie poprawności opisów faktur pod względem merytorycznym,

  • kalkulacja kosztów procedur medycznych i wyceny indywidualnych hospitalizacji do rozliczenia z NFZ,

  • księgowanie list płac,

  • kalkulacja rentowności umów związanych z badaniami klinicznymi,

  • przygotowanie materiałów do opracowania Budżetu Szpitala,

  • przygotowanie materiałów do sprawozdań z przydzielonego zakresu,

  • współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi Szpitala w zakresie powierzonych zadań,

  • wykonywanie innych prac z zakresu księgowości zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe,

  • biegła obsługa komputera i aplikacji MS Office,

  • dobra organizacja pracy,

  • dokładność, odpowiedzialność, systematyczność w realizacji zadań,

  • umiejętność ustalania priorytetów i podejmowania decyzji,

  • umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia,

  • mile widziane udokumentowane doświadczenie w Dziale Księgowości, Kosztów, Controllingu,

  • dodatkowym atutem będzie praca w instytucji ochrony zdrowia.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • szkolenia,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • pracę w miłej atmosferze.

O nas

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zatrudni pracownika w Dziale Kontrolingu i Gospodarki Aktywami Trwałymi

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

lub

na adres: SP ZOZ USK nr 1 im. N. Barlickiego UM w Łodzi

90-153 Łódź, Kopcińskiego 22

(z dopiskiem: rekrutacja)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.