Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI I NAUK O ZDROWIU W ŁODZI

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wileńska 53/55

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za prowadzenie wymaganych ewidencji szkolnych, dokumentacji przebiegu nauczania i innej dokumentacji szkolnej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz standardami i procedurami firmy;

  • bieżąca obsługa uczniów i klientów;

  • pozyskiwanie i kompleksowa obsługa kandydatów do szkół;

  • przygotowywanie sprawozdań dla instytucji nadzorujących pracę szkoły;

  • prowadzenie spraw związanych z korespondencją;

  • organizacja pracy sekretariatu oraz dbanie o sprawny obieg dokumentów;

  • redagowanie pism i dokumentów.

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista;

  • doświadczenie w administracji;

  • komunikatywność;

  • umiejętność obsługi komputera - MS Office;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziane wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę od pon do pt;

  • miłą atmosferę;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - szkolenia etc.

O nas

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi poszukuje obecnie osoby na stanowisko: pracownik administracyjno-biurowy do Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi.